wydawnictwo znak - Dobrze nam się wydaje

Marek Krajewski

Mock. Ludzkie zoo

Ostatni krąg zła

Wrocław 1914. Maria – „narzeczona” Eberharda Mocka – co noc w swoim mieszkaniu słyszy potępieńcze jęki i płacz dzieci. Ebi myśli, że kobieta traci rozum, ale niebawem odkrywa szokującą prawdę, którą kryją piwnice nieczynnego dworca. Wkracza w sam środek piekła, choć nie wie jeszcze, że jego przeciwnik – Gad – ma potężnych mocodawców, którzy nie cofną się przed niczym.

Mock staje przed dramatycznym wyborem: ocalić matkę Marii czy niewinne dziecko? By ukarać bezlitosnych zbrodniarzy, narazi się na śmierć w męczarniach, a pogoń za złoczyńcą zaprowadzi go na granicę człowieczeństwa. Przekona się, że natura ludzka jest bardziej okrutna niż bezlitosna afrykańska dżungla.

Marek Krajewski – autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.

Oprawa twarda

Format: 140x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-08-21

ISBN: 978-83-240-4957-8

Przeczytaj także

Nowy kryminał Marka Krajwskiego - przeczytajcie fragment!
Na koniec wakacji szykujemy dla Was mocny kryminał. Eberhard Mock stanie przed dramatycznym wyborem. Już dziś jako pierwsi możecie przeczytać fragment najnowszej powieści Marka Krajewskiego „Mock. Ludzie zoo".
>>> czytaj więcej
Premiera książki Marka Krajewskiego
W sobotę 26 sierpnia o godzinie 17 w Księgarni Autorskiej w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z mistrzem polskiego kryminału Markiem Krajewskim z okazji premiery jego najnowszej książki „Mock. Ludzkie zoo".
>>> czytaj więcej
Premiera książki Marka Krajewskiego
W czwartek 24 sierpnia o godzinie 18 w Empiku Juniorze w Warszawie odbędzie się spotkanie z mistrzem polskiego kryminału Markiem Krajewskim i premiera jego najnowszej książki „Mock. Ludzkie zoo".
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.